Links with less ads
Gipuzkoa Basket - Montakit Fuenlabrada 10:30
Rostock vs Baunach 14:00
Zorya vs FK Lviv 14:00
Mordovia Saransk vs Spartak Moscow II 14:00
Zwickau vs VfR Aalen 12:00
Frosinone - Genoa 13:00
Vojvodina vs Ironi Tiberias 10:30
Esbjerg vs AGF Aarhus 12:00
Ajax Women vs VV Alkmaar Women 12:30
Chievo vs Torino 13:00
Excelsior vs OSCA Leopards 12:30
Estudiantes vs Manresa 10:30
HSG Wetzlar vs Rhein Neckar Löwen 11:30
GameDay Morning 13:00
BC Dnipro vs Cherkaski Mavpy 11:00
AZ vs PEC Zwolle 12:30
Anzhi Makhachkala vs Zenit St Petersburg 11:00
Sainte-Suzanne vs Saint-Denis 12:00
Kharebi Rustavi vs RC Locomotive Tbilisi 11:00
Dunav Ruse vs Beroe 12:00
Apollon Smyrnis vs Panionios 13:00
Bat Yam vs Vikingar 11:00
Eintracht Frankfurt vs Hannover 96 13:30
Saint-Pauloise vs Petite-Ile 11:30
De Treffers vs HFC 12:30
Saint-Louisienne vs Saint-Pierroise 11:30
Excelsior vs OSCA Leopards 12:30
Gaz Metan Medias vs CSM Politehnica Iasi 13:00
Academia Tbilisi vs Armia 13:30
Excelsior vs OSCA Leopards 12:30
Dynamo Dresden vs Greuther Furth 11:30
Poland W vs France W 12:45
Inkomport vs Kyzyltash 12:00
Vojvodina vs Ironi Tiberias 10:30
Ajax Women vs VV Alkmaar Women 12:30
Turkey (W) - China (W) 10:20
Istanbulspor vs Boluspor 11:00
Banik Ostrava vs Slavia Prague 13:00
Romford vs Great Wakering 12:30
OH Leuven vs Union Saint Gilloise 14:00
Krasnodar vs Dinamo Moscow 13:30
Carl Zeiss Jena vs VfL Osnabruck 11:00
Esbjerg vs AGF Aarhus 12:00
PGA Tour: Ryder Cup - Final Day 10:00
Eintracht vs Frankfurt Hannover 13:30
Lugano vs Basel 14:00
TOSK Tesanj vs HNK Orasje 13:30
HSG Wetzlar - Rhein-Neckar Löwen 11:30
Vojvodina vs Ironi Tiberias 10:30
Dunav Ruse vs Beroe 12:00
Lobos BUAP U20 vs Monarcas Morelia U20 14:00
Esbjerg vs AGF Aarhus 12:00
Vojvodina vs Ironi Tiberias 10:30
Bologna vs Udinese 10:30
SV Mattersburg vs FC Wacker Innsbruck 12:30
Bologna - Udinese 10:30
Palmeiras vs Cruzeiro 14:00
Cardiff Met Uni vs T.N.S. 11:45
VfB Oldenburg vs Eintracht Norderstedt 13:00
AZ Alkmaar - PEC Zwolle 12:30
Chernomorets Odessa vs FC Mariupol 14:00
Anzhi Makhachkala vs Zenit St Petersburg 11:00
Ajax Women vs VV Alkmaar Women 12:30
Apollon Smyrnis vs Panionios 13:00
Capricorne vs Tamponnaise 11:30
Anzhi Makhachkala vs Zenit St Petersburg 11:00
Capricorne vs Tamponnaise 11:30
Fiorentina vs Atalanta 13:00
Mattersburg - Wacker Innsbruck 12:30
De Treffers vs HFC 12:30
Huesca - Girona FC 10:00
Saint-Louisienne vs Saint-Pierroise 11:30
Differdange FC 03 vs US Rumelange 14:00
Sainte-Suzanne vs Saint-Denis 12:00
HSG Wetzlar vs Rhein Neckar Löwen 11:30
De Graafschap - Willem II 12:30
Heidelberg vs Neckarsulmer 13:00
Dinamo Brest - FC Slutsk 12:00
Sparta Prague vs Chomutov 13:00
Sainte-Suzanne vs Saint-Denis 12:00
Krasnodar vs Dinamo Moscow 13:30
PGA Tour: Ryder Cup - Final Day 10:00
Carl Zeiss Jena vs VfL Osnabruck 11:00
Spartak Subotica vs Vojvodina 13:00
Goztepe vs Konyaspor 13:00
Hartberg vs FK Austria Vienna 12:30
Dunav Ruse vs Beroe 12:00
Ascoli vs Cremonese 13:00
Shanghai Shenhua vs Guangzhou R&F 11:30
Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F 11:35
Landskrona BoIS vs IK Frej 13:00
Nizhny Novgorod vs Amur Khabarovsk 14:00
FC Twente vs PSV Reserves 12:30
NS Mura vs NK Maribor 11:00
Saint-Pauloise vs Petite-Ile 11:30
Hartberg vs FK Austria Vienna 12:30
Saint-Louisienne vs Saint-Pierroise 11:30
Montauban vs Colomiers 12:15
Livingston vs Rangers 12:30
Shanghai Shenhua vs Guangzhou R&F 11:30
HSG Wetzlar vs Rhein Neckar Löwen 11:30
Bologna vs Udinese 10:30
Bologna vs Udinese 10:30
FORMULA 1: Russian Grand Prix (Russia) - Race 11:10
Krefeld Pinguine vs Grizzlys Wolfsburg 12:00
FC Groningen vs FC Utrecht 12:30
Estudiantes vs Manresa 10:30
JK Tallinna Kalev vs FC Flora Tallinn 12:00
Guizhou Hengfeng Zhicheng vs Tianjin Teda 11:30
TTU KK vs Betsafe/Liepaja 13:00
Carl Zeiss Jena vs VfL Osnabruck 11:00
Zwickau vs VfR Aalen 12:00
FK Tyumen vs Shinnik Yaroslavl 11:00
Hamburg vs St Pauli 11:30
Excelsior vs OSCA Leopards 12:30
Bologna vs Udinese 10:30
Gipuzkoa vs Fuenlabrada 10:30
Chertanovo vs PFC Sochi 14:00
Istanbulspor vs Boluspor 11:00
Chievo vs Torino 13:00
Istanbulspor vs Boluspor 11:00
Rennes vs Toulouse 13:00
De Graafschap vs Willem II 12:30
Carl Zeiss Jena vs VfL Osnabruck 11:00
Zwickau vs VfR Aalen 12:00
FK Tyumen vs Shinnik Yaroslavl 11:00
Cosenza vs Perugia 13:00
Slavoj Trebisov vs MFK Skalica 13:30
Tromsdalen vs Ullensaker/Kisa 13:00
Shandong Luneng vs Beijing Renhe 11:30
De Treffers vs HFC 12:30
Guizhou Zhicheng - Tianjin Teda 11:35
Frisch Auf Göppingen vs TBV Lemgo Lippe 14:00
Chievo vs Torino 13:00
Krefeld Pinguine vs Grizzlys Wolfsburg 12:00
Florø vs Viking FK 13:00
Ascoli vs Cremonese 13:00
Guizhou Hengfeng Zhicheng vs Tianjin Teda 11:30
Cardiff Met Uni vs T.N.S. 11:45
AK Bars Kazan vs Admiral Vladivostok 14:00
Romford vs Great Wakering 12:30
PSG Women vs Lille Women 13:00
EHC München vs Kolner Haie 12:00
Bologna vs Udinese 10:30
FC Groningen vs FC Utrecht 12:30
Benfica vs Ettelbruck 14:00
HC Vityaz vs Sibir Novosibirsk 14:00
SV Mattersburg vs FC Wacker Innsbruck 12:30
Sloane Stephens vs Anastasia Pavlyuchenkova 11:30
AZ vs PEC Zwolle 12:30
Bergischer HC vs SG BBM Bietigheim 14:00
Thailand (W) - Russia (W) 10:20
SG Dynamo Dresden vs Greuther Furth 11:30
Bologna - Udinese 10:30
NS Mura vs NK Maribor 11:00
Sainte-Marienne vs St. Louis 12:00
Llanelli vs Newport 13:30
Romford vs Great Wakering 12:30
Sorana Cirstea vs Kiki Bertens 12:45
Formula 1 - Russian Grand Prix (Race) 11:10
Zwickau vs VfR Aalen 12:00
PGA Tour: Ryder Cup - Final Day 10:00
Fiorentina - Atalanta 13:00
SV Mattersburg vs FC Wacker Innsbruck 12:30
Shandong Luneng Taishan - Beijing Renhe 11:35
FC Twente vs PSV Reserves 12:30
Slavoj Trebisov vs MFK Skalica 13:30
Botswana vs Namibia 13:00
De Treffers vs HFC 12:30
AS Marsouins vs Jeanne d'Arc 12:00
Heidelberg vs Neckarsulmer 13:00
PGA Tour: Ryder Cup - Final Day 10:00
NS Mura vs NK Maribor 11:00
Saint-Pauloise vs Petite-Ile 11:30
Gipuzkoa vs Fuenlabrada 10:30
Banik Ostrava vs Slavia Prague 13:00
Gipuzkoa vs Fuenlabrada 10:30
Livingston vs Rangers 12:30
FC Groningen - FC Utrecht 12:30
Birmingham Women vs Man City Women 11:30
Rennes vs Toulouse 13:00
De Graafschap vs Willem II 12:30
Dalkurd FF vs AIK 13:00
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod vs Zenit St Petersburg II 13:00
Desna Chernihiv vs Vorskla Poltava 11:00
Smolevichy - FK Torpedo Minsk 10:00
VfB Oldenburg vs Eintracht Norderstedt 13:00
Bologna vs Udinese 10:30
Sandhausen vs Magdeburg 11:30
Chrobry Glogow vs MKS Kalisz 11:00
Chrobry Glogow vs MKS Kalisz 11:00
HSG Wetzlar vs Rhein Neckar Löwen 11:30
Montauban vs Colomiers 12:15
Hamburg vs St Pauli 11:30
De Graafschap vs Willem II 12:30
Inkomport vs Kyzyltash 12:00
Kalmar FF vs Brommapojkarna 13:00
Anderlecht - Sint-Truiden 12:30
Formula 1 - Russian Grand Prix (Race) 11:10
NK Rudar Velenje vs NK Domzale 14:00
Sandhausen vs Magdeburg 11:30
Kharebi Rustavi vs RC Locomotive Tbilisi 11:00
Academia Tbilisi vs Armia 13:30
Dunav Ruse vs Beroe 12:00
Fiorentina vs Atalanta 13:00
Cardiff Met Uni vs T.N.S. 11:45
Hartberg - Austria Wien 12:30
Fiorentina vs Atalanta 13:00
Fischtown Pinguins Bremerhaven - Adler Mannheim 12:00
BC Dnipro vs Cherkaski Mavpy 11:00
Dynamo Dresden - Greuther Fürth 11:30
Istanbulspor vs Boluspor 11:00
AS Marsouins vs Jeanne d'Arc 12:00
Hamburger SV vs St. Pauli 11:30
De Graafschap vs Willem II 12:30
EHC München vs Kolner Haie 12:00
Lyngby - HB Køge 12:45
Bat Yam vs Vikingar 11:00
VEF Riga vs Tallinna Kalev 14:00
Vendsyssel FF - FC Copenhagen 10:00
JK Tallinna Kalev vs FC Flora Tallinn 12:00
THW Kiel vs HC Erlangen 14:00
Shandong Luneng vs Beijing Renhe 11:30
FC Groningen vs FC Utrecht 12:30
Sivasspor - Bursaspor 10:30
FK Proleter Novi Sad vs FK Zemun 13:00
SV Sandhausen - FC Magdeburg 11:30
Sivasspor vs Bursaspor 10:30
HNK Gorica vs NK Lokomotiva Zagreb 14:00
Malaga vs Rayo Majadahonda 14:00
Birmingham Women vs Man City Women 11:30
Rodez AF Women vs Lyon Women 13:00
Shandong Luneng vs Beijing Renhe 11:30
AS Marsouins vs Jeanne d'Arc 12:00
Kenya (W) - Serbia (W) 10:20
FK Proleter Novi Sad vs FK Zemun 13:00
Chievo vs Torino 13:00
Lucerne vs FC Sion 14:00
Dynamo Dresden vs Greuther Furth 11:30
Sandhausen vs Magdeburg 11:30
Desna Chernihiv vs Vorskla Poltava 11:00
GameDay Morning 13:00
Dynamo Dresden vs Greuther Furth 11:30
Shanghai Shenhua vs Guangzhou R&F 11:30
Llanelli vs Newport 13:30
Cosenza vs Perugia 13:00
Poland W vs France W 12:45
Dalkurd FF vs AIK 13:00
Birmingham Women vs Man City Women 11:30
Zaglebie Sosnowiec vs Cracovia Krakow 13:30
Guizhou Hengfeng Zhicheng vs Tianjin Teda 11:30
Magnolia Hotshots - San Miguel Beermen 10:45
Frosinone vs Genoa 13:00
Formula 1 - Russian Grand Prix (Race) 11:10
Saint-Pauloise vs Petite-Ile 11:30
Sivasspor vs Bursaspor 10:30
Heracles Almelo - FC Emmen 10:15
Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Adler Mannheim 12:00
PGA Tour: Ryder Cup - Final Day 10:00
Esbjerg vs AGF Aarhus 12:00
Hamburg vs St Pauli 11:30
Kalmar FF vs Brommapojkarna 13:00
Krefeld Pinguine vs Grizzlys Wolfsburg 12:00
Sivasspor vs Bursaspor 10:30
Frosinone vs Genoa 13:00
EHC München vs Kolner Haie 12:00
Sainte-Suzanne vs Saint-Denis 12:00
Rennes - Toulouse 13:00
Formula 1 - Russian Grand Prix (Race) 11:10
FC Groningen vs FC Utrecht 12:30
Desna Chernihiv vs Vorskla Poltava 11:00
Inkomport vs Kyzyltash 12:00
Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Adler Mannheim 12:00
Guizhou Hengfeng Zhicheng vs Tianjin Teda 11:30
Bat Yam vs Vikingar 11:00
EHC München vs Kolner Haie 12:00
Spartak Subotica vs Vojvodina 13:00
Krefeld Pinguine vs Grizzlys Wolfsburg 12:00
Chievo - Torino 13:00
AaB vs Odense BK 14:00
Lyngby vs HB Køge 12:45
Botswana vs Namibia 13:00
Shanghai Shenhua vs Guangzhou R&F 11:30
Fiorentina vs Atalanta 13:00
Florø vs Viking FK 13:00
Rennes vs Toulouse 13:00
Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Adler Mannheim 12:00
NS Mura vs NK Maribor 11:00
Balikesirspor vs Altay 13:30
FK Tyumen vs Shinnik Yaroslavl 11:00
BC Dnipro vs Cherkaski Mavpy 11:00
AS Marsouins vs Jeanne d'Arc 12:00
Tromsdalen vs Ullensaker/Kisa 13:00
JK Tallinna Kalev vs FC Flora Tallinn 12:00
Fischtown Pinguins Bremerhaven vs Adler Mannheim 12:00
Hartberg vs FK Austria Vienna 12:30
FC Twente vs PSV Reserves 12:30
Goztepe vs Konyaspor 13:00
Lyngby vs HB Køge 12:45
TTU KK vs Betsafe/Liepaja 13:00
Landskrona BoIS vs IK Frej 13:00
Evesham vs Moneyfields 14:00
Sainte-Marienne vs St. Louis 12:00
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod vs Zenit St Petersburg II 13:00
Chrobry Glogow vs MKS Kalisz 11:00
Shandong Luneng vs Beijing Renhe 11:30
Dynamo Minsk vs Avangard Omsk 14:00
Montauban vs Colomiers 12:15
Eintracht Frankfurt vs Hannover 96 13:30
Rennes vs Toulouse 13:00
Sandhausen vs Magdeburg 11:30
Liberec vs BK Mlada Boleslav 14:00
Livingston vs Rangers 12:30
Formula 1 - Russian Grand Prix (Race) 11:10
Asane vs Sandnes Ulf 14:00
Formula 1 - Russian Grand Prix (Race) 11:10
Gaz Metan Medias vs CSM Politehnica Iasi 13:00
Anderlecht vs Sint-Truidense 12:30
Sivasspor vs Bursaspor 10:30
Rodez AF Women vs Lyon Women 13:00
Eintracht Frankfurt vs Hannover 96 13:30
Formula 1 - Russian Grand Prix (Race) 11:10
PSG Women vs Lille Women 13:00
Birmingham Women vs Man City Women 11:30
Cardiff Met Uni vs T.N.S. 11:45
Anderlecht vs Sint-Truidense 12:30
Hartberg vs FK Austria Vienna 12:30
World Superbikes - Nevers Magny, France (Race 2) 12:45
Anderlecht vs Sint-Truidense 12:30
JK Tallinna Kalev vs FC Flora Tallinn 12:00
Dalkurd FF vs AIK 13:00
EIF vs FF Jaro 14:00
Osters IF vs Gefle IF 13:00
Sandhausen vs Magdeburg 11:30
Giessen 46ers vs Mitteldeutscher 13:00
AZ vs PEC Zwolle 12:30
Frosinone vs Genoa 13:00
Livingston vs Rangers 12:30
Hamburg vs St Pauli 11:30
Leicester vs Sale Sharks 14:00
Osters IF vs Gefle IF 13:00
Capricorne vs Tamponnaise 11:30
FC Twente vs PSV Reserves 12:30
FC Vaduz vs Aarau 14:00
TOSK Tesanj vs HNK Orasje 13:30
Anderlecht vs Sint-Truidense 12:30
Chrobry Glogow vs MKS Kalisz 11:00
Kharebi Rustavi vs RC Locomotive Tbilisi 11:00
Anzhi Makhachkala vs Zenit St Petersburg 11:00
Giessen 46ers vs Mitteldeutscher 13:00
Zaglebie Sosnowiec vs Cracovia Krakow 13:30
FC Twente - Jong PSV Eindhoven 12:30
Dynamo Dresden vs Greuther Furth 11:30
Romford vs Great Wakering 12:30
Estudiantes vs Manresa 10:30
Livingston vs Rangers 12:30
Capricorne vs Tamponnaise 11:30
TSV GWD Minden vs TVB 1898 Stuttgart 14:00
Ajax Women vs VV Alkmaar Women 12:30
Montauban vs Colomiers 12:15
SV Mattersburg vs FC Wacker Innsbruck 12:30
FORMULA 1: Russian Grand Prix (Russia) - Race 11:10
Japan (W) - Netherlands (W) 10:20
Saint-Louisienne vs Saint-Pierroise 11:30
AZ vs PEC Zwolle 12:30
Livingston vs Rangers 12:30
Bat Yam vs Vikingar 11:00
Desna Chernihiv vs Vorskla Poltava 11:00
World Superbikes - Nevers Magny, France (Race 2) 12:45
Balikesirspor vs Altay 13:30
Inkomport vs Kyzyltash 12:00
FC Zurich vs Neuchatel Xamax 14:00
JK Welco Elekter vs Maardu Linnameeskond 14:00
Estudiantes vs Manresa 10:30
FK Tyumen vs Shinnik Yaroslavl 11:00
Canada (W) - Nigeria (W) 10:30
Gipuzkoa vs Fuenlabrada 10:30
Kharebi Rustavi vs RC Locomotive Tbilisi 11:00
Sparta Prague vs Chomutov 13:00
Esbjerg - AGF Aarhus 12:00
Sainte-Marienne vs St. Louis 12:00
BC Dnipro vs Cherkaski Mavpy 11:00
F91 Dudelange vs UT Petange 14:00
Nymburk vs Ostra 14:00
Sainte-Marienne vs St. Louis 12:00
Hostert vs Victoria Rosport 14:00
Today is 2018-12-16, we have 386 links. Last update UTC = 6623454 seconds ago. all times UTC